O nas

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą, profesjonalnie zajmującą się szkoleniami zawodowymi, doradztwem w zakresie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochroną przeciwpożarową.

Firma ATUT od początku swego istnienia współpracuje z zespołem wykwalifikowanych wykładowców, posiadających dużą wiedzę teoretyczną oraz bogate doświadczenie zawodowe, co sprawia, że obsługa zawsze odbywa się na najwyższym poziomie.

Masz własną firmę i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, aby mieć pewność, by wszystko w niej funkcjonowało należycie. Dzięki nam nie będziesz musiał bać się o bezpieczeństwo Twoich pracowników ani o nieprawidłowości w dokumentacji. A może masz chciałbyś tymczasowo lub długoterminowo zatrudnić pracowników na zasadzie outsourcingu pracowniczego? O wszystko zadbamy za Ciebie my!

Potrzebujesz przeprowadzić szkolenie zawodowe na określonych przez Ciebie warunkach. U nas to od Ciebie zależy kiedy, gdzie, jakie i na ile osób ma zostać przeprowadzone szkolenie. Nasza firma posiada uprawnienia jako Ośrodek Szkoleń.

Możliwość komentowania została wyłączona.